Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Informacje i zapisy

pod numerem

669 187 244

lub przez email:

kontakt@trinity-school.pl

O nas

trinity-school.pltrinity-school.plTrinity School to propozycja dla zainteresowanych nauką języka angielskiego w Rydzynie i okolicach. Proponujemy także zajęcia indywidualne z dojazdem do klienta w Lesznie.

Jeśli mieszkasz w Rydzynie, Kłodzie, Dąbczu lub okolicach i chcesz nauczyć się angielskiego od podstaw albo podnieść swój poziom porozumiewania się w tym języku, to Trinity School jest propozycją dla Ciebie.

Wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele oraz przyjazna atmosfera sprawią, że nauka w naszej szkole będzie przyjemnością, choć Twoje postępy zależeć będą także od Twojego zaangażowania i wysiłku.

Proponujemy kursy języka anielskiego na każdym poziomie i dla wszystkich grup wiekowych.

Nasza szkoła gwarantuje wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. Jesteśmy małą szkołą, dlatego nie jesteśmy rutynowi. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu.

Koncentrujemy się przede wszystkim na umiejętności mówienia, co zazwyczaj jest niestety piętą achillesową u dzieci i młodzieży uczących się w szkołach państwowych.

Aby zachęcić do porozumiewania się po angielsku stosujemy szereg metod takich jak gry i zabawy, piosenki, zajecia plastyczne, scenki teatralne, krókie przedstawienia.

Ponadto w nauczaniu wykorzystujemy nowe technologie, takie jak internet, materiały audio i wideo oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych, co podnosi atrakcyjność zajęć, a co za tym idzie przyśpiesza proces przyswajania języka obcego.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas programach edukacyjnych i kulturalnych.

Lektorzy Trninity School to wykwalifikowani pedagodzy pełni zapału i chęci do nauczania.

Założycielem Trinity School jest Tomasz Zięcik, magister filologii angielskiej, nauczyciel z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w niemal wszystkich typach szkół i we wszystkich grupach wiekowych.

"Moje pasje to język angielski, teatr i muzyka. W roku 1997 ukończyłem Akademię Teatralną w Warszawie. Przez kolejne sześć lat występowałem w teatrach warszawskich i nie tylko. Spora część przedstawień, w których brałem udział dedykowana była dzieciom.

W 2004 roku wyjechałem z rodziną do Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłem cztery lata kształcąc się językowo (Certyfikaty Cambridge CAE i CPE uzyskane w Sheffield College) a także pracując w różnych zawodach i środowiskach (listonosz, pracownik urzędu, banku, tłumacz polsko-angielski). W Anglii urodziła się dwójka moich dzieci.

Pobyt na wyspach nie tylko pozwolił mi na lepsze poznanie języka w różnych jego odmianach i dialektach, ale także był okazją do poznania kultury i zwyczajów Wielkiej Brytanii.

Połączenie moich doświadczeń w nauczaniu języka, a także pracy w teatrze i umiejętności muzycznych (gra na instrumentach klawiszowych) daje ciekawe możliwości. W pracy z dziećmi nieoceniona jest nauka piosenek i rymowanek, których kultura brytyjska wykształciła całe mnóstwo. We wszystkich grupach wiekowych sprawdza się natomiast odgrywanie krótszych bądź dłuższych scenek (zwykłych dialogów z życia codziennego lub fragmentów sztuk teatralnych). Daje to poczucie i doświadczenie użycia języka w różnych sytuacjach życiowych. Dodatkowym efektem tego typu działań jest zwiększenie pewności siebie, przełamywanie barier językowych i towarzyskich, ale także świetna zabawa."

Jacek Ptaszyński jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lesznie oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra filologii angielskiej. Na jego doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego składają się praca w szkołach podstawowych oraz prywatnej szkole językowej, a także korepetycje indywidualne. Jego głównymi atutami są kreatywność i otwartość, co przekłada się na miłą i luźną atmosferę podczas zajęć. Szczególną wagę przykłada do poprawności wymowy wprowadzanego słownictwa. Jest pasjonatem języka angielskiego i tą pasją zaraża swoich uczniów.

"Bardzo lubię uzmysławiać uczniom, jak ciekawy jest to język i obserować ich postępy"

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?