Szkoła jezykowa

Lektorzy

Trinity School

Lektorzy Trinity School to wykwalifikowani pedagodzy pełni zapału i chęci do nauczania.
Założycielem Trinity School jest Tomasz Zięcik, magister filologii angielskiej, nauczyciel z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w niemal wszystkich typach szkół i we wszystkich grupach wiekowych.

Trinity School

Nasi lektorzy

lektor

„Moje pasje to język angielski, teatr i muzyka. Ukończyłem Akademię Teatralną w Warszawie.Występowałem w teatrach warszawskich i nie tylko. Zagrałem w wielu przedstawieniach dla dzieci. W 2004 roku wyjechałem z rodziną do Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłem cztery lata kształcąc się językowo (Certyfikaty Cambridge CAE i CPE uzyskane w Sheffield College) a także pracując w różnych zawodach i środowiskach (listonosz, pracownik urzędu, banku, tłumacz polsko-angielski). W Anglii urodziła się dwójka moich dzieci.
Pobyt na wyspach nie tylko pozwolił mi na lepsze poznanie języka w różnych jego odmianach i dialektach, ale także był okazją do poznania kultury i zwyczajów Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski uzyskałem tytuł magistra filologii angielskiej w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu.
Połączenie moich doświadczeń w nauczaniu języka, a także pracy w teatrze i umiejętności muzycznych (gra na instrumentach klawiszowych) daje ciekawe możliwości. W pracy z dziećmi nieoceniona jest nauka piosenek i rymowanek, których kultura brytyjska wykształciła całe mnóstwo. We wszystkich grupach wiekowych sprawdza się natomiast odgrywanie krótszych bądź dłuższych scenek (zwykłych dialogów z życia codziennego lub fragmentów sztuk teatralnych). Daje to poczucie i doświadczenie użycia języka w różnych sytuacjach życiowych. Dodatkowym efektem tego typu działań jest zwiększenie pewności siebie, przełamywanie barier językowych i towarzyskich, ale także świetna zabawa.”

Kasia mniejszy

jest nauczycielem i fotografem, certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego (Certyfikat Cambridge English) z ukończonymi studiami podyplomowymi w zakresie dydaktyki języka obcego – język angielski, a także magistrem teologii. Jej kilkunastoletnie doświadczenie oparte jest na pracy grupowej w przedszkolach i szkołach oraz na pracy indywidualnej z uczniem (na wszystkich poziomach nauczania). Jest spontaniczna, otwarta i pełna energii. 

„Mam to szczęście, że moja praca jest moją pasją. Staram się uważnie obserwować swoich uczniów, aby dostosować metody do ich potrzeb i możliwości. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogrom satysfakcji! Spełniam się też w fotografii. Kiedy tylko mam możliwość, biorę aparat do ręki, aby kęsy czasu zamieniać w fotografie. Życie jest piękne i warto chwytać te ulotne chwile w kadry!”

jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lesznie oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra filologii angielskiej. Na jego doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego składają się praca w szkołach podstawowych oraz prywatnej szkole językowej, a także korepetycje indywidualne. Jego głównymi atutami są kreatywność i otwartość, co przekłada się na miłą i luźną atmosferę podczas zajęć. Szczególną wagę przykłada do poprawności wymowy wprowadzanego słownictwa. Jest pasjonatem języka angielskiego i tą pasją zaraża swoich uczniów.
„Bardzo lubię uzmysławiać uczniom, jak ciekawy jest to język i obserować ich postępy”